KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13713611
nr 1371 3611
Alain Soucasse
(f. 1951), Sverige
Färgetsning, Komposition. Signerad, numrerad 60/130. Djuptrycksetsning, 24,5x19 cm
Alain Soucasse, född 1951, fransk-svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 11 januari 2021
kl 20:22:34
10/1 11:54:45
100 kr
10/1 19:10:57